KONST / Litografier / Färglitografi 15385331
nr 1538 5331
Kjell Lönnå
(f. 1936), Sverige
Signerad, numrerad 35/250. Färglitografi, bildmått: 11x12 cm, yttermått inklusive ram: 24x24 cm
Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:41:11